هزینه ساخت موشن گرافیک

ساخت موشن گرافیک یکی از کلیدی‌ترین عنصرها در صنعت تبلیغ این روزها به حساب می‌آید. در پروژه‌های گرافیک متناسب با هدفی که کسب و کارها به دنبال آن هستند، سناریویی چیده می‌شود و در قالب آن سناریو ویدئویی به همراه تصویر و فیلم با به کارگیری کارکترهای گرافیکی و جذاب ساخته می‌شود. با پیدایش شاخه دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی موشن گرافیک توانست یکی از زیرشاخه‌های مهم این رشته به حساب آید.

 

ساخت و طراحی موشن گرافیک
طراحی و ساخت موشن گرافیک را برای تبلیغ کسب و کارتان جدی بگیرید.

 

موشن گرافیک چیست؟

موشن گرافیک ، تیز و یا ویدئو تبلیغاتی است که کلیه پیام‌ها و اهداف تبلیغاتی را در قالب ساخت و طراحی یک انیمیشن حرفه‌ای انتقال می‌دهد. در واقع دیگر به جای آنکه بیاییم نبلیغات خود را یا به صورت متنی ویا تصویری به نمایش بگذاریم، آن را توسط کاراکترهای انیمیشنی که در ذهن مخاطب تاثیر خوبی دارد، استفاده کنیم. در چند سال اخیر موشن گرافیک توانسته‌است جایگاه ویژه‌ای پیدا کند و به یکی از پولسازترین مشاغل در حوزه گرافیک تبدیل شود و یه عنوان یکی از زیرشاخه‌های اصلی در دیجیتال مارکتینگ قرار بگیرد. موشن گرافی‌ها بر اساس نوع کارکرد و ساختار به چند دسته تقسیم می‌شود. در ادامه با انواع موشن گرافیک و کاربرد آن‌ها آشنا می‌شویم.

 

انواع موشن گرافیک و کاربردهای آن

با توجه به هدف تبلیغاتی و کارکردی که هر یک از انواع موشن گرافیک دارد، می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. پس قبل از طراحی و ساخت تیزرتبلیغاتی در قالب موشن گرافیک سعی کنید در ابتدا هدف اصلی خود را بشناسید و متناسب با آن سفارش موشن گرافیک دهید. انواع موشن گرافیک شامل مواردی از جمله:

ویدئوهای انیمیشنی

در این حالت کلیه ایده‌ها و نوشته‌هایی که می‌خواهید وارد بلاگ سایت کنید را در قالب یک ویدئو به صورت کامل توضیح می‌دهید. افراد و مخاطبین معمولا تمایل دارند یک ویدئو را ببینند و با مباحث آشنا شوند تا اینکه تمامی آنها را در مقاله‌ای بخوانند. برای همین این نوع موشن گرافیک بسیار پرطرفدار است و افراد به دنبال تهیه آن هستند.

لوگو موشن

لوگو موشن یکی از مهم‌ترین انواع موشن گرافیک است که برای مبحث برندینگ اهمیت زیادی دارد. طراحی لوگوهای متحرک که شعار برندینگ شرکت را در قالب حرکات خود دارد، اساس ساخت لوگوموشن است و تاثیر دلنشینی را در ذهن کاربران و مخاطبین می‌گذارد.

اینفوگرافیک

یکی از طرح‌های پرطرفدار در صنعت گرافیک، اینفوگرافی‌هایی هستند که تمامی اطلاعات را در تنها در یک نگاه در قالب نمودار به شما نمایش می‌دهند. همراه شدن موشن گرافیک با این ساختار به این دلیل است که تمامی المانهای موجود در نمودار متحرک شوند و مطالب بر اساس میزان اهمیتی که دارند، دسته‌بندی می‌شوند و بر اساس آن کار محرک‌سازی آن‌ها شروع خواهد شد.

بازاریابی محصولات و خدمات

هر کدام از محصولات و خدمات شما دارای یک سری المان‌هایی است که به صورت منحصر به فرد عمل می‌کنند. در این نوع ویدئو یک سناریو از محصولات و خدمات از ابتدای کار تا طریقه خرید و سفارش آن‌ها تهیه می‌شود و آماده ساخت می‌شود. دقت کنید این نوع موشن گرافیک به دلیل آنکه در نهایت باید کاربر را مشتاق به خرید و سفارش محصولات و خدمات کند، از حساسیت بسیاری برخوردار است. پس سعی کنید برای ساخت چنین تیزرهای تبلیغاتی کار را به افراد متخصص و ایده‌پرداز که قابل اطمینان هستند، بسپارید تا بابت هزینه‌ای هم که برای آن می‌کنید، نگرانی نداشته باشید. مطمئن باشید اگر به درستی هزینه کنید، تمامی آن‌ها به شما در آینده‌ای نزدیک برمی‌گردد.

 

 

ساخت موشن گرافیک
موشن گرافیک دارای مراحلی است که باید کاملا اصولی انجام شود.

 

نحوه‌ی ساخت موشن گرافیک

طراحی موشن گرافیک در چندین مرحله انجام می‌شود. در ابتدا باید هدف را به صورت شفاف برای خود و تیم طراحی مشخص کنید. پس از تعیین هدف باید سناریویی به صورت داستانی برای تبلیغات ویدئویی چیده شود. ایده‌پردازی و خلاقیت کلیدی‌ترین عنصر در داستان‌نویسی برای تیزرهای تبلیغاتی است. بعد از آن‌که توانستید استراتژی مناسبی برای ویدئو تبلیغاتی خود پیدا کنید، برای پیاده‌سازی نیازمند به افرادی هستید که از اصول موشن گرافیک و نحوه‌ی پیاده‌سازی آن مهارت خوبی داشته‌باشند.

ابزارهای ساخت موشن گرافیک

نرم‌افزارهایی که برای طراحی و ساخت موشن گرافی استفاده می‌شود، بر اساس نوع کاری که قرار است انجام بشود، متفاوت است. Photoshop, After Effect, Premiere, Illustrator, Anamate , Nuke, 3DMax, Maya پرکاربردترین ابزارهایی هستند که موشن گرافیست‌ها برای انجام پروژه‌های خود استفاده می‌کنند. البته نرم‌افزاهای مورد نیاز برای موشن گرافیک فقط این موارد نیستند و هر کس به تناسب نوع کار و مهارتی که در این زمینه دارد، از برنامه‌های متفاوتی استفاده می‌کند.

ساخت تیزر تبلیغاتی موشن گرافیک

همانطور که در مطالب قبلی هم گفتیم، شما می‌توانید به جای آنکه کسب و کار خود را در قالب یک مقاله و یا نوشته به دیگران معرفی کنید، با یک ویدئو منحصر به فرد و حرفه‌ای او را مجذوب به خدمات و محصولات خود کنید. در چند سال اخیر تیزرهای تبلیغاتی توانسته‌اند، تاثیر بسیاری در فروش و برندینگ شرکت‌ها داشته باشند. در ابتدا ساخت تیزرهای تبلیغاتی مرسوم‌تر از انیمیشن و یا موشن گرافیک بود. اما در چند سال اخیر صنعت موشن گرافیک توانست از تیزرهای تبلیغاتی پیشی بگیرد تا جایی که تیزرهای تبلیغاتی را زیرمجموعه‌ای از موشن گرافی می‌دانند و یا آن را به صورت ترکیبی با نام تیزرتبلیغاتی موشن گرافیک یاد می‌کنند.

 

 

سفارش ساخت موشن گرافیک
هزینه طراحی و ساخت موشن گرافیک به عوامل و فاکتورهای متفاوتی بستگی دارد.

 

تعرفه موشن گرافیک

قیمت موشن گرافیک به فاکتورها و عوامل گوناگونی بستگی دارد. مدت زمان، میزان مهارت افراد متخصص در این زمینه، نوع ایده‎پردازی و نیاز مشتریان از جمله عواملی است که در تعیین قیمت موشن گرافی حرف اول را می‌زند. اما قبل از آنکه بخواهید بر سر قیمت با افرادی که در این زمینه فعالیت می‌کنند، صحبت کنید، در ابتدا نمونه‌کارها و رضایت مشتریان قبلی را جویا شوید و از ارزش واقعی قیمت‌های آنها اطمینان حاصل نمایید.

 

طراحی وساخت موشن گرافیک در سروش مدیا

تیم طراحی و ساخت موشن گرافیک سروش مدیا متشکل از متخصصانی خلاق و ایده‌پرداز است که به خوبی با بازار‌ کسب و کارها آشنایی دارند. همکاری با شرکت‌ها و سازمان‌های صاحب نام و دریافت نتیجه‌ای باورنکردنی در رشد و توسعه کسب و کارها از جمله افتخارات بزرگی است که توسط شرکت ما کسب شده‌است. اگر کسب و کاری دارید که به برای فروش محصولات و خدمات آن نیاززمند به یک مشاور بازاریابی هستید، می‌توانید از خدمات ما در این زمینه استفاده کنید. کارشناسان ما نه تنها سفارش ساخت موشن برای معرفی کسب و کارتان را برعهده می‌گیرند، بلکه راه‌حل‌هایی برای بهبود روند کاری شما پیشنهاد می‌دهند تا وجه تمایز منحصر به فردی را بین خود و رقبایتان ایجاد کنید.

مراحل کاری سروش مدیا

هر شرکت و یا سازمانی معمولا برای انجام پروژه‌های خود ، مراحلی دارند که در قالب یک فلوچارت برای افراد شرکت و تیم متخصص شفاف‌سازی می‌شود. مراحل کاری سروش مدیا را می‌توان در 8 مرحله زیر خلاصه کرد:

  1. برگزاری جلسات با مشتریان و آشنایی با هدف تبلیغات آن‌ها
  2. بررسی و تحلیل بازار هدف و ارائه مشاوره ساخت موشن
  3. تحلیل و بررسی پرسونای مخاطبین
  4. عقد قرارداد
  5. ساخت سناریو توسط تیم ایده‌پرداز
  6. طراحی موشن گرافیک توسط تیم موشن گرافیست
  7. تحویل پروژه
  8. تدوین استراتژی لازم برای راه‌اندازی کمپین مناسب و بارگذاری ویدئو

چرا سروش مدیا

 

 

چرا سفارش موشن سروش مدیا
هزینه طراحی و ساخت موشن گرافیک به عوامل و فاکتورهای متفاوتی بستگی دارد.

 

چرا می‌توانید برای سفارش موشن گرافیک ما را انتخاب کنید؟

 

قیمت ساخت موشن گرافیک در سروش مدیا

سروش مدیا، خدمات موشن گرافیک خود را در چندین پکیج ارائه می‌دهند. نوع موشن گرافیک و استفاده از مهارت‌ها به صورت حرفه‌ای و نیمه‌حرفه‌ای مولفه‌هایی هستند که در تعیین قیمت پکیج‌ها نقش مهمی دارند. برای آگاهی و کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت‌های ما می‌توانید با مشاورین ما در این زمینه صحبت کنید.

 

سوالات متداول

 

برای چه اهدافی بهتر است از موشن گرافیک استفاده کرد؟

طراحی و ساخت موشن برای هر اهدافی اصلا گزینه مناسبی نیست. آنچه که ما به مشتریان خود مشاوره می‌دهیم، این است که بهتر است زمانی که قصد معرفی خدمات و محصولات خود را دارند و یا به دنبال راه‌انداز ی یک کمپین تبلیغاتی به صورت حرفه‌ای هستند، سفارش و ساخت موشن گرافیک می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای آن‌ها باشد.

چگونه می‌توانیم سفارش موشن گرافیک دهیم؟

برای سفارش موشن گرافیک می‌توانید اطلاعات و درخواست خود را از ظریق فرمی که در انتهای این مقاله گذاشته می‌شود، برای ما ارسال نمایید. کارشناسان ما در کمتر از 24 ساعت درخواست شما را بررسی و با شما تماس خواهند گرفت. همچنین می‌توانید جهت ارتباط با ما با شماره زیر تماس بگیرید:

09120294044 

قیمت ساخت موشن گرافیک چقدر است؟

همان‌طور که در مطالب قبلی گفتیم، قیمت‌ها به فاکتورهای متفاوتی بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت‌ها می‌توانید همین الان با کارشناسان ما تماس بگیرید تا لیست قیمت طراحی موشن گرافیک سروش مدیا را برای شما ارسال نمایند.

طراحی و ساخت موشن گرافیک چقدر زمان می‌برد؟

زمان مورد نیاز برای طراحی یک موشن گرافیک بستگی به نیاز و درخواست مشتریان دارد. ما برای مشتریان خود حداقل زمانی که در نظر گرفته‌ایم، 15 روز کاری است. در زمان عقد قرارداد زمان مورد نظر برای مشتریان تعیین می‌گردد.

آیا خدمات شما از تیم پشتیبانی برخوردار است؟

بله حتما. پس از تحویل کار مشتریان می‌توانند در صورت داشتن هر گونه نظر و یا مشاهده ایرادی با تیم پشتیبانی ما در ارتباط باشند و نظرات خود را بیان کنند. 

سفارش موشن گرافیک و انیمیشن

تیم متخصص ما با بررسی بازار هدف شما و ایده‌پردازی استراتژی مناسبی برای نوع تبلیغ کسب و کار شما می‌چینند و پس از ساخت موشن گرافیک تا انتهای افزایش فروش و معرفی شما به کاربران در کنارتان خواهند ماند. پس اگر به دنبال تبلیفی نتیجه بخش برای کسب و کار و حرفه‌ی خود هستید، می‌توانید کار خود را به ما بسپارید. جهت ثبت سفارش موشن گرافی می‌توانید اطلاعاتی که در فرم زیر از شما خواسته شده‌است، برای ما ارسال نمایید.

اسکرول به بالا